Titul PRESTA - prestižní stavba jižních Čech

VÍCEÚČELOVÁ SPORTOVNÍ HALA MÍR V TÁBOŘE

Za komplexní pojetí sportoviště pro letní a zimní provoz a zajištění komfortního univerzálního zázemí pro více než 100 tisíc sportovců, kteří ročně využijí multifunkční halu. Za celkovou dispozici a dosažení optimálního řešení pro potřeby sportovců až na 11 sportovištích najednou. Realizovaná 158 m dlouhá budova se sportovní halou pro volejbal, basketbal, florbal, házenou nebo futsal s tribunou pro 500 diváků, s vnitřním 90 metrů dlouhým atletickým tunelem s pětidráhou, s posilovnou, rozcvičovnou i tanečním sálem, vytvořila nadstandardní zázemí pro uživatele s vysokou kvalitou. Stavebník vhodně dořešil propojení haly s vnějším atletickým oválem a tím úspěšně dotvořil sportovní kampus v dané lokalitě.

 
     

Čestné uznání PRESTA

ROZŠÍŘENÍ SAUNOVÉHO PROVOZU A WELLNESS SLUŽEB, TŘEBOŇ

Za stavbu nové dvoupodlažní budovy, která je začleněna do kampusu třeboňských lázní. V novém více kapacitním saunovém světě je k dispozici několikero druhů saun (finská, parní, bylinná), dále ochlazovací bazény, zážitkové sprchy a vířivka. Vše doplňují i speciální léčebné a relaxační přístroje pro kompletní péči o tělo. Za nadstandardní kvalitu provedených prací s jedinečným designem.

 
     

Cena vyhlašovatele SPS - svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR

KOMUNITNÍ DŮM PRO SENIORY, DRAŽICE

 

Za novostavbu komunitního domu, která je významná pro celou obec a za nestandardní pozitivní přístup obce k náročné investici. Jedná se o přízemní objekt s 15 bytovými jednotkami, kdy každá jednotka má bezbariérový přístup a vlastní předzahrádku. Za dispoziční řešení komunitního centra, které umožňuje bydlet seniorům ve známém prostředí včetně společenského kontaktu s obyvateli obce. Nový objekt splňuje požadavky na kvalitu provedení a je vhodně zakomponován do historicky definovaného území a nenarušuje charakter obce. 
     

INSPIRA - CENA HEJTMANA JIHOČESKÉHO KRAJE

ROZŠÍŘENÍ WELLNES CENTRA LÁZNÍ AURORA, TŘEBOŇ

Za realizaci wellness centra s venkovním kondičním bazézem se čtyřmi plaveckými dráhami, s relaxačním bazénem pro děti, s vodními atrakcemi, skluzavkou a nerezovou vířivkou s masážními prvky. Venkovní wellness doplňují objekty technického zázemí, šaten, sprch, parkoviště a restaurace. Venkovní wellness navazuje na krytý provoz plaveckého bazénu lázeňské budovy a přilehlý lázeňský park na břehu rybníka Svět.

 

 

 

Zvýšení ubytovací kapacity - Lázeňský dům Aurora v Třeboni